Dnes je sobota, 20. 1. 2018, 14:24:26

Počasí dnes:

20. 1. 2018

zatazenosesnez

Bude oblačno až zataženo, místy sněhové přeháňky nebo slabé sněžení. Denní teploty 0 až 4°C. Noční teploty -2 až -6°C.

Hlášení v týdnu od 2. 10. 2017

Knihovna - oznámení
Schůze Svazu zahrádkářů
Fotbalový program na víkend
Seminář "Kotlíkové dotace"
Přerušení dodávky el. energie
Týden knihoven
Částečná uzavírka silnice I/24
Knihovna - oznámení

Městská knihovna upozoňuje, že turnaj v Člověče, nezlob se a Piškvorkách se v pátek 6. října nekoná. Náhradní termín včas oznámíme.

Schůze svazu zahrádkářů

V neděli 8. října se od  9.30 bude v restauraci Na Hradě konat schůze Svazu zahrádkářů.

Fotbalový program na víkend

Tělovýchovná jednota Tatran Lomnice nad Lužnicí oznamuje svým příznivcům fotbalový program na tento víkend:

V pátek 6. října zajíždí družstvo starší přípravky ke svému utkání do Kardašovy Řečice, odjezd je v 15.00 hodin.

V sobotu 7. října zajíždí družstva starších a mladších žáků ke svým utkáním do Veselí nad Lužnicí, odjezd je v 8.30 hodin.

Dále pak v sobotu zajíždí mužstvo mužů “A” ke svému utkání do Řepče, odjezd je v 8.45 hodin.

A taktéž v sobotu sehraje mužstvo mužů “B” na našem hřišti své utkání s mužstvem SK Rapšach, začátek utkání je v 16.00 hodin.

V neděli 8. října sehrají družstva staršího a mladšího dorostu svá utkání na hřišti v Ševětíně s družstvy TJ Hradiště, odjezd do Ševětína je ve 12.30 hodin.

Družstvo mladší přípravky v neděli zajíždí ke svým utkáním do Dačic, odjezd je ve 12.00 hodin.

Seminář "Kotlíkové dotace"

Ve čtvrtek 5. října od 16.00 hodin se uskuteční v Kongresovém centru Roháč v Třeboni seminář k dotačnímu programu Jihočeského kraje "Snížení emisí z lokálního vytápění domácností - kotlíkové dotace - v Jihočeském kraji".

Přerušení dodávky el. energie

Společnost E.ON oznamuje občanům, že v pátek 6. 10. 2017 bude přerušena dodávka el. energie v části ul. Fr. Sochora, Na Papírně a v ul. Nádražní, a to od 7.30 do 9.30.

Týden knihoven

V rámci týdne knihoven si Vás dovolujeme pozvat na akce připravené naší městskou knihovnou. V pondělí 2. října od 14.00 do 16.00 na společné čtení z Veselé kopy, ve středu 4. října od 14.00 do 17.00 bude otevřena herna a výtvarná díln pro velké i malé a od 18.00 začne přednáška pana Jandáčka na téma Historie psaná vodou. V pátek 6 října od 18.00 začne turnaj v Člověče a Pišvorkách. Bližší informace v knihovně.

Částečná uzavírka silnice I/24

Ve dnech od pondělí 2. 10. do úterý 31. října bude probíhat oprava silnice I/24, kterou bude doprovázet její částečná uzavírka na tahu Lomnice nad Lužnicí - Třeboň v úseku délky 600 m od předposlední křižovatky u domu čp. 403 v Lomnici nad Lužnicí až k prvnímu železničnímu přejezdu.

Vytvořeno: 2. 10. 2017
Poslední aktualizace: 11. 11. 2017 23:01