Dnes je středa, 28. 6. 2017, 14:11:37

Počasí dnes:

28. 6. 2017

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky, ojediněle doprovázené krupobitím. Denní teploty 31 až 35°C, v Čechách většinou 25 až 29°C. Noční teploty 20 až 16°C.

Hlášení v týdnu od 5. 6. 2017

Pozvánka mateřské školy
Otevření nové čítárny na faře
Štafeta Corpus Domini
Benefiční koncert
Hasičská soutěž
Přednáška Policie ČR
MUDr. Pecha

Tělovýchovná jednota Tatran Lomnice nad Lužnicí oznamuje svým příznivcům fotbalový program na tento víkend.

V sobotu 10. června zajíždí družstvo dorostu ke svému utkání do Hrdějovic, odjezd je v 8,15 hodin.

Mužstvo mužů "A" zajíždí ke svému utkání do Malšic, odjezd je ve 13,00 hodin.

A mužstvo mužů "B" zajíždí ke svému utkání do Majdaleny, odjezd je v 15,30 hodin.

V neděli 11. června sehrají družstva starších a mladších žáků na našem hřišti svá utkání s družstvem Kunžaku, začátek prvního utkání je v 10,00 hodin.

A družstvo mladší přípravky zajíždí ke svým utkáním do Jindřichova Hradce, odjezd je v 15,00 hodin.

Pozvánka mateřské školy

Mateřská škola zve rodiče a děti v rámci projektu na podporu primární zdravotní prevence na besedu na téma: "Co mohu pro své dítě udělat v oblasti prevence, v případě častého, opakovaného onemocnění a v případě oslabení imunity?" "Podle čeho vybírat kvalitní potravinové doplňky?" Beseda se koná ve čtvrtek 15.6. od 18.00 hodin v MŠ Lomnice nad Lužnicí ve třídě MOTÝLKŮ.

Otevření nové čítárny na faře

Kostelní sbor Kos Vás srdečně zve na Den otevřených dveří na faře a slavnostní zahájení provozu nově založené Čítárny ve čtvrtek 15. června od 17.00 hodin. Na programu je mimo jiné bojovka pro děti na téma zlodějky knih a přednáška pana doktora Jaroslava Psíka - Šlechta včera a dnes. Pohoštění zajištěno. Těšíme se na Vás.

Štafeta Corpus Domini

Ve středu 7. června se můžete připojit k účastníkům pěšího putování Štafety Corpus Domini z Prahy do italského města Orvieta.

Zastavení v našem městě je plánováno v čase kolem 15.30 až 15.45. Pořadatelé rádi poskytnou informace o celé akci.

Zájemci se mohou připojit a pokračovat pěšky směr Třeboň.
Benefiční koncert

V pátek 9. června se v kostele sv. Václava uskuteční benefiční koncert pořádaný v rámci Týdne pro hospic. Jitka Balcarová vystoupí se svým novým pěveckým uskupením.

Koncert začíná v 19.00 hodin.

Hasičská soutěž

V sobotu 10. června si nenechte ujít další ročník noční hasičské soutěže O pohár starosty města.

Program na Farské louce vypukne úderem 19. hodiny.

Přednáška Policie ČR

V pondělí 12. června zveme všechny seniory na přednášku zástupců Policie ČR na téma Senioři, nedejte se!

Sejdeme se ve společenské místnosti domu s pečovatelskou službou v 10.00 hodin dopoledne.

MUDr. Pecha

Ženský lékař MUDr. Pecha oznamuje, že ve středu 7. června nebude ordinovat.

Vytvořeno: 5. 6. 2017
Poslední aktualizace: 15. 6. 2017 23:39