Autoškola Martínek,
Městská knihovna,
Program infocentra,
Autoškola Martínek

Autoškola Martínek zahajuje kurz autoškoly pro všechny skupiny řidičských oprávnění.

Zahájení proběhne ve středu 19. února od 16:00 hod., v přízemí Městského úřadu v Lomnici nad Lužnicí.

Ordinace dětské lékařky

Dětská lékařka MUDr. Karla Filípková oznamuje, že od 6. února do 19. března 2020 bude ordinace v Lomnici nad Lužnicí uzavřena.

Ordinace MUDr. Filípkové v Třeboni bude v normálním provozu.

Pracovní příležitost Matheo s.r.o.

Společnost Matheo s.r.o. se sídlem v Lomnici nad Lužnicí přijme na hlavní pracovní poměr zaměstnance pro obsluhu strojů a zařízení. Nástup je možný ihned. Bližší informace budou podány v sídle firmy (bývalá Jitona) v době 8 - 15:00 hod.

Městská knihovna

Městská knihovna upozorňuje, že od 17. do 28. února bude z důvodu revize uzavřena.

Program infocentra

Místní infocentrum připravilo na středu 19. února tento program: od 9.00 do 11.00 hodin Uzlíčkování, v 15.00 hodin vycházíme na Špacírku a od 17.00 hodin se těšíme na setkání při Čajích o páté. Téma dne masopustní dobroty.

Vytvořeno: 7. 2. 2020
Poslední aktualizace: 13. 2. 2020 09:47