Odečty vodoměrů,
Stará radnice - vernisáž,
Autoškola Martínek,

Odečty vodoměrů

Společnost ČEVAK oznamuje, že v měsíci březnu budou prováděny odečty vodoměrů.

Prodej kuřic

Ve středu 13. března od 15:30 hodin bude firma NOVÁK prodávat na Palackého náměstí kuřice staré devatenáct týdnů. Cena je 175 Kč.

BIO odpad - nové kontejnery

Město Lomnice nad Lužnicí oznamuje občanům, že dne 13. března budou rozmístěny nové oranžové kontejnery na BIO odpad.

Pouze do kontejnerů přistavených v ulici Nové město a Farská louka bude možné ukládat i větší části dřevin z ořezu při jarní úpravě zahrad.

Stará radnice - vernisáž

Město Lomnice nad Lužnicí si vás dovoluje pozvat na vernisáž 1. části výstavy „NEZAPOMÍNEJME – PAMATUJME“. Tentokrát představíme exponáty a materiály související s Protektorátem Čechy a Morava, rokem 1939. Rádi Vás přivítáme v pátek 15. března v 18.00 hodin na Staré radnici.

Autoškola Martínek

Autoškola Martínek zahajuje kurz autoškoly pro všechny skupiny řidičských oprávnění.

Zahájení proběhne dne 20. března 2019 od 16:00 hod., v přízemí Městského úřadu v Lomnici nad Lužnicí.

Vytvořeno: 7. 3. 2019
Poslední aktualizace: 13. 3. 2019 11:22