Konec prázdnin s country večerem 1

DTJ Kondor - Výlet na kole,
Kreativní ženy,
Noc literatury,

V sobotu 18. září sehraji muži mistrovské utkání na domácím hřišti s Neplachovem od 16:30 hod.

Starší přípravka sehraje taktéž v sobotu mistrovská utkání v Nové Vsi od 10:00 hod.

V neděli 19. září v Peči se utkají naši nejmenší od 10:00 hod.

Výlet na kole

DTJ Kondor Lomnice nad Lužnicí zve příznivce cykloturistiky na výlet na kole krajem rybníků.

Sraz v sobotu 18. září v 9:00 hodin na náměstí 5. května před Radnicí

Kreativní ženy

V pondělí 20. září od 18:00 hod. se ve studovně městské knihovny sejdou opět po čase Kreativní ženy. Tentokrát budeme vyrábět lapače snů. Potřebné pomůcky budou k dispozici na místě. Kdo chce, může si přinést provázky, vlnu, dřevěné korálky, peříčka. Bližší informace v knihovně.

Noc literatury

Městská knihovna se ve středu 22. září zapojí do akce Noc literatury. V 18:00 hod. se na Václavském náměstí můžete seznámit s ukázkami současné světové literatury.

Od 19:00 hod. v kostele svatého Václava zahraje krumlovská folková kapela Lakomá Barka.

Akce se uskuteční za dodržení platných vládních nařízení.

Vytvořeno: 13. 9. 2021
Poslední aktualizace: 16. 9. 2021 11:40