TÝDEN: 2091

Uzlíčkování,
Zájezd seniorů - zrušen,

Očkování proti chřipce

Praktický lékař MUDr. Roman Bílek oznamuje, že očkování proti chřipce bude zahájeno v úterý 15. září 2020, v čase 9 - 11:00 hod. Dále pak toto očkování bude prováděno vždy v úterý a čtvrtek 9 - 11:00 hod.

Uzlíčkování

Nejmenším dětem a jejich doprovodu je určeno Uzlíčkování. Tentokrát vás čekáme ve čtvrtek 17. září v 9:00 hod. v naší městské knihovně.

Po delší době zveme všechny zájemce na Čaje o páté. Sejdeme se v knihovně ve čtvrtek 17. září v 17:00 hod.

Pokud nám bude přát počasí, posedíme venku u sumců.

Zájezd seniorů

Městské infocentrum oznamuje, že zájezd seniorů připravený na 22. září byl ZRUŠEN. Zálohu si můžete vyzvednout v rámci pracovní doby infocentra.

V neděli 20. září sehrají muži mistrovské utkání v Nové Bystřici. Začátek od 16:30 hod. Odjezd od hřiště v 14:45 hod.

Mladší přípravka v neděli sehraje mistrovská utkání v Kardašově Řečici. Začátek od 10:00 hod. Odjezd od hřiště v 8:45 hod.

Vytvořeno: 11. 9. 2020
Poslední aktualizace: 21. 9. 2020 09:39