CELKEM: 620648

Sběrný dvůr - uzavřen na Velký pátek,
Jeden svět - poslední promítání
Prodej uzenin Farma Liška

Od začátku dubna, vždy ve 13:00 hodin v úterý bude Farma Liška prodávat na Palackého náměstí vlastní výrobky - maso, uzeniny. Informace na https://www.farmaliska.cz.

TJ Tatran oznamuje svým příznivcům fotbalový program na tento týden:

Turnaj okresních výběrů

Okresní fotbalový svaz J. Hradec pořádá v úterý 16. dubna od 9 hodin turnaj okresních výběrů kategorie U11, U12 a dívek na fotbalovém hřišti Lomnice nad Lužnicí. Účastníci turnaje: OFS J. Hradec, Český Krumlov, Prachatice a Tábor

Ve středu 17. dubna sehraje starší přípravka od 17:00 hod. na domácím hřišti utkání proti soupeři České Velenice

V sobotu 20. dubna sehraje družstvo Muži – od 17:00 hod. na domácím hřišti utkání proti Nové Bystřici

V neděli 21. dubna sehrají družstva mladší přípravky svá utkání na domácím hřišti se soupeři Jindřichův Hradec „B“ a Studená Začátek prvního zápasu je v 9:00 hod.

V neděli 21. dubna sehrají družstva staršího a mladšího dorostu na našem hřišti utkání s družstvy Čtyři Dvory. Začátek prvního zápasu je ve 14:00 hod.

Autoškola Martínek

Autoškola Martínek zahajuje kurz autoškoly pro všechny skupiny řidičských oprávnění.

Zahájení proběhne v úterý 23. dubna 2019 od 16:00 hod., v přízemí Městského úřadu v Lomnici nad Lužnicí.

Svoz komunálního odpadu

Město Lomnice nad Lužnicí oznamuje, že svoz komunálního odpadu proběhne v pravidelném termínu v pátek 19. dubna.

Sběrný dvůr - uzavřen na Velký pátek

Správa a údržba majetku města oznamuje, že sběrný dvůr je na Velký pátek uzavřen. V sobotu 20. dubna je otevřen v běžné době od 8 do 12 hodin.

Jeden svět - poslední promítání

Poslední promítání z Jednoho světa nabízíme v pátek 19. dubna od 19 hodin. Téma "Poslední sny" nám pomůže rozvinout host večera zakladatelka hospice sv. Kleofáše Mgr. Petra Brychtová. Těšíme se na vás ve studovně naší lomnické knihovny.

Vytvořeno: 11. 4. 2019
Poslední aktualizace: 18. 4. 2019 15:44