3. zasedání Zastupitelstva města,
Provoz ordinace o vánočních svátcích,
Ordinace zubní lékařky,
Kostelní sbor,
Zpívání na schodech,
Rybova mše vánoční,
Provoz MěÚ na konci roku,
Starý hřbitov,
Upozornění vlastníkům pozemků - kácení dřevin E.ON,

3. zasedání Zastupitelstva města

Město Lomnice nad Lužnicí zve občany na 3. zasedání Zastupitelstva města, které se uskuteční v pondělí 17. prosince od 18:00 hod. v budově Lomničanu.

Provoz ordinace o vánočních svátcích

Praktický lékař MUDr. Roman Bílek oznamuje provozní dobu o vánočních svátcích. Ve dnech 14., 19., 27. a 31. prosince je ordinace uzavřena. V ostatní dny je provoz ordinace beze změn.

Ordinace zubní lékařky

Zubní lékařka MUDr. Jaroslava Pumprová oznamuje, že nebude ordinovat ve dnech:

27. - 31. 12. 2018 a  2. 1. 2019. Provoz ordinace bude zahájen dne 3. 1. 2019.

Kostelní sbor

Kostelní sbor Kos vás zve do kostela svatého Václava na benefiční svatoštěpánský koncert, který se koná 26. prosince od 18 hodin. Výtěžek věnujeme lomnickým skautům na klubovnu.

Zpívání na schodech

Základní škola Lomnice nad Lužnicí zve všechny rodiče a přátele školy na tradiční Zpívání na schodech,

které se koná ve čtvrtek 20. prosince od 18:00 hod.

Rybova mše vánoční

Město Lomnice nad Lužnicí si vás dovoluje pozvat v pátek 21. prosince od 18:00 hod. do kostela sv. Václava na Rybovu českou mši vánoční, kterou přednese pěvecký sbor Smetana z Jindřichova Hradce.

Na štědrý den od 14:00 hod. si v kostele sv. Václava můžete převzít betlémské světlo.

Provoz MěÚ na konci roku

Městský úřad Lomnice nad Lužnicí upozorňuje občany, že na konci roku bude MěÚ pro veřejnost uzavřen ve dnech: Čtvrtek  27. 12. 2018, Pátek 28. 12. 2018Pondělí 31. 12. 2018.

Od středy 2. 1. 2019 bude provoz MěÚ v běžném režimu.

Starý hřbitov

Provozovatel veřejného pohřebiště Město Lomnice nad Lužnicí oznamuje, že na Štědrý den bude Starý hřbitov otevřen do 22:00 hod.

Upozornění vlastníkům pozemků - kácení dřevin E.ON

Město Lomnice nad Lužnicí informuje občany, že během ledna 2019 bude firma KILOWATT provádět pro společnost E.ON prořezávky dřevin a křovin na napěťové hladině NN ve městě a místních částech Lomnice nad Lužnicí. Podrobná informace – leták je umístěna na úřední desce.

Vytvořeno: 14. 12. 2018
Poslední aktualizace: 19. 12. 2018 11:35