Ordinace praktického lékaře,
Čipování psů,
Tepelná čerpadla – vytápění,
Ordinace praktického lékaře

Praktický lékař MUDr. Roman Bílek oznamuje, že ve čtvrtek 21. listopadu  nebude ordinovat.

8. zasedání Zastupitelstva města

Město Lomnice nad Lužnicí zve občany na 8. zasedání Zastupitelstva města, které se uskuteční dne 18. listopadu 2019 od 18:00 hod. v budově Lomničanu.

Beseda s Jiřím Březinou

Městská knihovna si vás dovoluje pozvat v pondělí 18. listopadu od 18:00 hod. na besedu a autogramiádu s jihočeským spisovatelem, autorem současných detektivek Jiřím Březinou.

E.ON- odstávky el. energie

Společností E.ON Distribuce byla oznámena odstávka el. energie v Lomnici nad Lužnicí, viz podrobné údaje na úřední desce :

Odstávka el. en

27. 11. 2019

do 14:00 hod.

Čipování psů

Město Lomnice nad Lužnicí oznamuje, že dne 26. listopadu v 19:00 hod. bude ve vestibulu MěÚ probíhat čipování psů, které provede MVDr. Skála. Majitelé psů jsou povinni přinést sebou očkovací průkaz psa. O povinném čipování MVDr. Skála provede záznam. Majitelé psů následně vše smi oznámí do zvoleného registru údajů.

Tepelná čerpadla – vytápění

Společnost Fohat-tepelná čerpadla zve občany na přednášku o výhodách a přednostech vytápění prostřednictvím teplených čerpadel, vč. představení možnosti zvýhodněného financování a získání státní podpory na jejich pořízení.

V současné době je sleva 10% na pořízení tepelného čerpadla.

Přednášky se budou konat v DPS, nám. 5. května čp. 125, Lomnice nad Lužnicí, v termínech:

26. 11. 2019

Od 17:00 hod.