Potní mše se konala za účasti souborů Javor, Pomněnka a hstů z Bavorska

Čítárna na faře,
Ordinace praktického lékaře,
Beseda s lékařem

Ve čtvrtek 21. března od 17:00 hodin se bude v Domě s pečovatelskou službou konat beseda s MUDr. Romanem Bílkem na téma zdraví.

BIO odpad - nové kontejnery

Město Lomnice nad Lužnicí oznamuje občanům, že dne 13. března budou rozmístěny nové oranžové kontejnery na BIO odpad.

Pouze do kontejnerů přistavených v ulici Nové město a Farská louka bude možné ukládat i větší části dřevin z ořezu při jarní úpravě zahrad.

Autoškola Martínek

Autoškola Martínek zahajuje kurz autoškoly pro všechny skupiny řidičských oprávnění.

Zahájení proběhne dne 20. března 2019 od 16:00 hod., v přízemí Městského úřadu v Lomnici nad Lužnicí.

Čítárna na faře

Srdečně vás zveme na besedu s názvem Doma je doma s ředitelkou třeboňského hospice Mgr. Petrou Brychtovou, která se bude konat v Čítárně na faře ve čtvrtek 21. března od 17:00 hod.

TJ Tatran oznamuje svým příznivcům fotbalový program na tento víkend:

V sobotu 23. března sehraje družstvo Mužů  na našem hřišti utkání s družstvem Olešnice. Začátek je v 15:00 hod.

V neděli 24. března sehrají družstva staršího a mladšího dorostu  na našem hřišti utkání s družstvy Vodňan.

Začátek prvního zápasu je v 13:00 hod.

Ordinace praktického lékaře

Praktický lékař MUDr. Roman Bílek oznamuje, že v pátek 22. března nebude ordinovat. V ordinaci bude přítomna sestra do 10:00 hod.

Vytvořeno: 15. 3. 2019
Poslední aktualizace: 14. 8. 2019 08:57