Dnes je sobota, 19. 1. 2019, 14:27:49

Počasí dnes:

19. 1. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, během dne až oblačno. Denní teploty -3 až 1°C. Noční teploty -5 až -9°C.

Hlášení od 2. 1. 2019

Kácení dřevin E.ON,
DTJ Kondor Lomnice nad Lužnicí,
Svoz komunálního odpadu,

Svoz komunálního odpadu
Město Lomnice nad Lužnicí informuje občany, že svozy komunálního odpadu budou probíhat každý pátek, první svoz proběhne už tento pátek 4. ledna 2019.
DTJ Kondor Lomnice nad Lužnicí

Dělnická tělovýchovná jednota Kondor Lomnice nad Lužnicí zve veřejnost na mistrovská utkání stolního tenisu do nové herny na náměstí  5. května, nad prodejnou Flop. První zápas v novém roce odehraje B tým ve středu 2. ledna od 18:00 hod. s týmem Novosedly B.

A tým jednoty Kondor bude hrát v pátek 4. ledna od 18:00 hod. s týmem Novosedly A.

Upozornění vlastníkům pozemků - kácení dřevin E.ON

Město Lomnice nad Lužnicí informuje občany, že během ledna 2019 bude firma KILOWATT provádět pro společnost E.ON prořezávky dřevin a křovin na napěťové hladině NN ve městě a místních částech Lomnice nad Lužnicí. Podrobná informace – leták je umístěna na úřední desce.

Vytvořeno: 2. 1. 2019
Poslední aktualizace: 2. 1. 2019 10:35