Kostel sv. Jana Křtitele - koncert,
LomAZ 2019,
Volby do Evropského parlamentu,

Kostel sv. Jana Křtitele  - koncert

Srdečně vás zveme na koncert renomovaného Pěveckého sboru Kaplice do kostela sv. Jana Křtitele, který se koná v rámci Noci kostelů v pátek 24. května od 19:15 hod.

Po koncertu bude na faře připraveno pohoštění.

Autoškola Martínek

Autoškola Martínek zahajuje kurz autoškoly pro všechny skupiny řidičských oprávnění.

Zahájení proběhne ve středu 22. května 2019 od 16:00 hod., v přízemí Městského úřadu v Lomnici nad Lužnicí.

Odjezd 21. května

Informační centrum připomíná všem přihlášeným: odjezd autobusu v úterý 21. května v 7.00 hodin z Václavského náměstí.

Dětský den

Dětský den si přijďte užít se svými dětmi tuto neděli 26. května od 14.00 hod. na Farskou louku. Zábavný a soutěžní program vyvrcholí vystoupením pražské dětské skupiny KOMIX. Uvádí Milan Džuba z Hitrádia Faktor.

LomAZ 2019

Místní sportovní areál ožije v pondělí 27. května meziškolními atletickými závody LomAZ. Své výkony předvede na 150 mladých sportovců. Podpořit je přijede Oldřich Svojanovský, olympijský medailista ve veslování a od 13.00 hod. hodin proběhne beseda s trenérem Barbory Špotákové  p. Rudolfem Černým. Srdečně vás zve Město Lomnice nad Lužnicí.

Volby do Evropského parlamentu

Volby do Evropského parlamentu se konají ve dnech 24. a 25. května a uskuteční se v zasedací místnosti Domu s pečovatelskou službou, nám. 5. května čp. 125.

V pátek 24. května bude volební místnost otevřena v době od 14:00 do 22:00 hod.

V sobotu 25. května bude volební místnost otevřena v době od 8:00 do 14:00 hod.

Volit bude umožněno voliči, který prokáže totožnost a státní občanství České republiky platným občanským průkazem nebo platným cestovním pasem. Neprokáže-li volič svou totožnost, nebude mu hlasování umožněno. Volit je možné i na voličský průkaz.

Voliči, kteří se ve dnech voleb, tj. 24. a 25. května, nebudou moci dostavit do volební místnosti - zejména z vážných zdravotních důvodů, mohou tuto skutečnost oznámit na Městský úřad v Lomnici nad Lužnicí - na telefon 384 792 239 nebo 728 423 304 a tito voliči budou navštíveni ve dnech voleb volební komisí s přenosnou volební urnou.

Vytvořeno: 16. 5. 2019
Poslední aktualizace: 20. 5. 2019 09:04