Hlášení od 20. 8. 2018

Přerušení dodávky el. energie,
Český zahrádkářský svaz,
Anketa - Sociální služby,

TJ Tatran oznamuje svým příznivcům fotbalový program na tento týden:

V pátek 24. srpna sehraje družstvo Mužů na našem hřišti utkání s družstvem FK Sokol Třebětice. Začátek je v 17:30 hod.

TJ Tatran a Město Lomnice nad Lužnicí si Vás dovolují pozvat v sobotu 25. srpna na 8. ročník turnaje přípravek. Začátek je v 9,00hod. Dopoledne proběhnou ukázkové tréninky a turnaj trojic. Od 13,00 hod. bude zápasový turnaj týmů - domácí TJ Tatran, SK Dynamo České Budějovice, FC MAS Táborsko, Bohemians Praha 1905, Fotbalová mládežnická akademie České Budějovice, FK Jindřichův Hradec 1910, TJ Centropen Dačice, TJ Sokol Dubné a FK Kardašova Řečice.

V sobotu 25. srpna sehrají družstva staršího a mladšího dorostu  na hřišti v Blatné utkání s družstvy TJ Blatná / Bělčice. Sraz je 6:30 hod.

V neděli 26. srpna sehrají starší žáci na našem hřišti přátelské utkání s družstvem SK Lišov. Začátek je v 14:00 hod.

Přerušení dodávky el. energie

Město Lomnice nad Lužnicí informuje občany, že dne 29. 8. 2018 od 11:00 do 14:00 hod. dojde k přerušení dodávky elektrické energie.

Vypnuto v celé ulici: Nové město, Sádecká, Sluneční

Částečně ulice: Budějovická, Jindrlovská, Kostelní, Nádražní, nám. 5. května, Palackého, Třeboňská, Tyršova a Václavské nám.

Český zahrádkářský svaz

Český zahrádkářský svaz upozorňuje členy, že ve středu 22. srpna se na moštárně koná brigáda od 16,00 hod.

Anketa - Sociální služby

Město Lomnice nad Lužnicí oznamuje, že v prostoru IKS je umístěn box na anketní lístky, za účelem sběru dat pro Anketu - SOCIÁLNÍ SLUŽBY NA TŘEBOŇSKU. Anketní lístek je možné vyplnit na místě nebo online, leták je k nahlédnutí na úřední desce. Akce probíhá od 1. srpna do 30. září.

Vytvořeno: 17. 8. 2018
Poslední aktualizace: 22. 8. 2018 13:29