IKS a knihovna - oznámení,
ZŠ ředitelské volno,
Očkování proti chřipce,
Zájezd seniorů,

V sobotu 26. září sehrají muži mistrovské utkání na domácím hřišti s Neplachovem. Začátek v 16:30 hod.

V neděli 27. září sehraje starší přípravka svá mistrovská utkání ve Stráži nad Nežárkou, odjezd od hřiště v 10 hod.

IKS a knihovna

Upozorňujeme návštěvníky a čtenáře, že z důvodu čerpání dovolené mají infocentrum a městská knihovna ve čtvrtek 24. září ZAVŘENO.

ZŠ ředitelské volno

V pátek 25. 9. 2020 na doporučení ministra zdravotnictví vyhlašuje ředitelka ZŠ Lomnice nad Lužnicí ředitelské volno.

Pro žáky 1. stupně, jejichž rodiče si nemohou zajistit volno v práci, bude v provozu školní družina. Účast vašeho dítěte ve ŠD nahlaste nejpozději do čtvrtka 24. 9. 2020 do 9:00 hod. třídnímu učiteli.

Očkování proti chřipce

Praktický lékař MUDr. Roman Bílek oznamuje, že očkování proti chřipce bude zahájeno v úterý 15. září 2020, v čase 9 - 11:00 hod. Dále pak toto očkování bude prováděno vždy v úterý a čtvrtek 9 - 11:00 hod.

Zájezd seniorů

Městské infocentrum oznamuje, že zájezd seniorů připravený na 22. září byl ZRUŠEN. Zálohu si můžete vyzvednout v rámci pracovní doby infocentra.

Vytvořeno: 21. 9. 2020
Poslední aktualizace: 29. 9. 2020 10:13