TÝDEN: 2080

E.ON - odstávky el. en.,
Ordinace praktického lékaře,
Folklorní festival u Zlaté stoky

Město Lomnice nad Lužnicí si vás dovoluje pozvat tento pátek 28. srpna na Farskou louku, kde se od 19:00 hod. představí v rámci folklorního festivalu soubory Hořeňák z Lázní Bělohrad, Klas z Kralic na Hané, Old Stars z Břeclavi a Javor.

V sobotu 29. srpna pokračujeme na Farské louce od 15:00 hod. přehlídkou 11 souborů z Čech a Moravy. Dudácké a cimbálové muziky, kroje, lidové písničky, řemeslníky představí Helena Hýnová a Jiří Vondrák. To vše nabídneme v rámci festivalu U Zlaté stoky.

Autoškola Martínek

Autoškola Martínek zahajuje kurz autoškoly pro všechny skupiny řidičských oprávnění.

Zahájení proběhne ve středu 26. srpna od 16:00 hod., v přízemí Městského úřadu v Lomnici nad Lužnicí.

Mateřská škola – pozvánka

MŠ Lomnice nad Lužnicí oznamuje, že ve středu 26. srpna se koná schůzka rodičů nově nastupujících dětí do  MŠ.

Začátek v 16:00 hod ve třídě Sluníček

V sobotu 29. 8. sehrají muži mistrovské utkání na domácím hřišti s Kardašovou Řečicí. Začátek v 17:00 hod.

E.ON- odstávky el. energie

Společností E. ON Distribuce byly oznámeny odstávky el. energie v Lomnici nad Lužnicí, viz podrobné údaje na úřední desce, v místě oznámeno plakáty.

Den

Vypnutá oblast

28.8.

Na Třepince - seznamy