Sběrný dvůr - omezení,
Tepelná čerpadla – vytápění,
Advent v Lomnici nad Lužnicí,
Sběrný dvůr - omezení

Město Lomnice nad Lužnicí upozorňuje občany, že ve dnech 29. a 30. listopadu 2019 bude uzavřen hlavní vjezd do Sběrného dvora. Přístup bude umožněn pouze zadním vjezdem do areálu.

Výroba adventních dekorací

V úterý 26. listopadu od 17:00 hod. si můžete přijít vyrobit adventní věnec, nebo jinou dekoraci do naší knihovny. Potřebujete tavnou pistoli, vázací drát, nůžky na chvoj, přízdoby. Kdo nemá, dodáme na místě. Pořádá místní infocentrum s klubem žen.

E.ON- odstávky el. energie

Společností E.ON Distribuce byla oznámena odstávka el. energie v Lomnici nad Lužnicí, viz podrobné údaje na úřední desce :

Odstávka el. en

27. 11. 2019

do 14:00 hod.

6. 12. 2019

do 14:00 hod.

Čipování psů

Město Lomnice nad Lužnicí oznamuje, že dne 26. listopadu v 19:00 hod. bude ve vestibulu MěÚ probíhat čipování psů, které provede MVDr. Skála. Majitelé psů jsou povinni přinést sebou očkovací průkaz psa. O povinném čipování MVDr. Skála provede záznam. Majitelé psů následně vše sami oznámí do zvoleného registru údajů. Cena za výkon veterináře - čipování byla stanovena na 350,- Kč, poplatek na místě v hotovosti.

Beseda na faře
Kostelní sbor Kos vás srdečně zve na besedu s literátem Františkem Tylšarem, která se koná ve čtvrtek 28. listopadu od 17:00 hodin na lomnické faře.
Tepelná čerpadla – vytápění

Společnost Fohat-tepelná čerpadla zve občany na přednášku o výhodách a přednostech vytápění prostřednictvím teplených čerpadel, vč. představení možnosti zvýhodněného financování a získání státní podpory na jejich pořízení.

V současné době je sleva 10% na pořízení tepelného čerpadla.

Přednášky se budou konat v DPS, nám. 5. května čp. 125, Lomnice nad Lužnicí, v termínech:

26. 11. 2019

Od 17:00 hod.

28. 11. 2019

Od 18:00 hod.

Advent v Lomnici nad Lužnicí

V neděli 1. prosince společně přivítáme advent v našem městě. Od 15:00 hod. se na vás těšíme na náměstí, kde si můžete dát něco na zahřátí a na zub, nebo se zaposlouchat do programu lomnických dětí. Své umění předvedou malí krasobruslaři ze Soběslavi a po 16té hodině bude otevřena ledová plocha pro všechny děti. Nezapomeňte jim připravit brusle. V 17:00 hod. se poprvé rozsvítí náš vánoční strom a společně se potom vydáme průvodem do kostela svatého Václava. Nebude chybět fotografický koutek, psaní dopisu pro Ježíška a tvůrčí dílna. Vstupné na koncert 50,- Kč.

Vytvořeno: 21. 11. 2019
Poslední aktualizace: 28. 11. 2019 12:12