Čítárna na faře,
Koupání v Gmündu,
Jeden svět,
Čítárna na faře

Srdečně vás zveme na besedu o postní době s řeholní sestrou Liobou z Dobré Vody u Nových Hradů. Beseda se koná ve čtvrtek 4. dubna od 17:00 hodin v Čítárně na faře.

Ordinace praktického lékaře

Praktický lékař MUDr. Roman Bílek oznamuje, že ve čtvrtek 28. března nebude ordinovat.

Koupání v Gmündu

Informační centrum připomíná všem přihlášeným odjezd autobusu do Gmündu v sobotu v 9:00 hodin z Václavského náměstí. Poplatek za dopravu 70,-Kč, vstupné do bazénu platí účastníci jednotlivě. Předpokládaný návrat v 17:00 hodin.

Jeden svět

Jeden svět! Promítání tematicky zaměřených dokumentárních filmů v městské knihovně  rozjíždíme 1. dubna v 19:00 hodin v naší studovně. Jako první jsme s Alternativou vybrali zajímavé téma NE-RODIČ. Přijďte, ať si ujasníte svůj názor.

Vytvořeno: 26. 3. 2019
Poslední aktualizace: 27. 3. 2019 09:20