Ordinace praktického lékaře,
Pánská šatna,
Zimní sporty,
Ordinace praktického lékaře

Praktický lékař MUDr. Roman Bílek oznamuje, že v pátek 31. ledna nebude ordinovat. Ordinace bude zcela uzavřena.

Uzlíčkování

Městská knihovna pořádá ve středu 29. ledna od 9:00 do 11:00 hodin další setkání určené dětem do šesti let a jejich doprovodu. Nezapomeňte na Uzlíčkování.

Společná špacírka

Místní infocentrum se těší ve středu 29. ledna na společnou špacírku. Sraz v 15:00 hodin u knihovny. Po vycházce můžete pokračovat posezením nad šálkem teplého nápoje v knihovně, kde v 17:00 hodin začínají naše Čaje o páté.

Pánská šatna

Zájemci o představení Pánská šatna, které se uskuteční 5. března od 19:30 hod. ve Veselí nad Lužnicí, se mohou přihlásit do 30. ledna v našem infocentru nebo knihovně. Cena vstupného 390,-Kč, doprava 80,-Kč.

Zimní sporty

V termínech 15. února a 21. března připravuje naše město zájezd za zimními sporty do Karlstiftu nebo do bazénů v Gmündu. Náklady si hradí účastníci sami. Závazné přihlášky přijímáme do 30. ledna. Bližší informace získáte v našem infocentru nebo v knihovně.

Vytvořeno: 24. 1. 2020
Poslední aktualizace: 3. 2. 2020 08:16