hlášení od 27. 5.

Pracovní příležitost Matheo s.r.o.,
ZUŠ OPEN,

Farma Liška - prodej masa a uzenin

Farma Liška oznamuje změnu prodejního dne pojízdné prodejny masa a uzenin. Z provozních důvodů bude nyní přijíždět pojízdná prodejna každý čtvrtek od 11:45 do 12:00 hod. na Palackého náměstí.

TJ Tatran oznamuje svým příznivcům fotbalový program na tento týden:

Ve čtvrtek 30. května sehraje družstvo mladší přípravky na našem hřišti přátelské utkání s družstvem Veselí nad Lužnicí. Začátek zápasu je v 16:45 hod.

V sobotu 1. června sehraje družstvo MUŽI na našem hřišti utkání s družstvem Mladé. Začátek zápasu je v 10:15 hod

V neděli 2. června sehrají družstva starších a mladších žáků na našem hřišti svá utkání proti soupeři Suchdol nad Lužnicí. Začátek prvního zápasu je v 10:00 hod.

Pracovní příležitost Matheo s.r.o.

Společnost Matheo s.r.o. se sídlem v Lomnici nad Lužnicí, hledá do svého týmu zaměstnanců pracovnici na pozici uklízečky. Nabízíme dobré platové ohodnocení, flexibilní pracovní dobu, stravenky. Nástup možný ihned. Bližší informace budou podány v sídle firmy (bývalá Jitona) v době 8 - 15:00 hod.

ZUŠ OPEN

v pátek 31. 5. se koná další ročník prezentace základních uměleckých škol ZUŠ OPEN. Zveme všechny na koncert žáků ZUŠ a pěveckého souboru Racek do Kostela sv. Václava od 18:00 hod. Vstupné bude dobrovolné.

Vytvořeno: 22. 5. 2019
Poslední aktualizace: 30. 5. 2019 12:57