Sběrný dvůr - omezení,
17. zasedání Zastupitelstva města,
Samosběr jahod,

Sběrný dvůr - omezení

Město Lomnice nad Lužnicí upozorňuje občany, že provoz Sběrného dvora bude pro veřejnost v úterý 6. července uzavřen.

Městský úřad - UPOZORNĚNÍ

Město Lomnice nad Lužnicí upozorňuje občany, že došlo k narušení a podmáčení stromů na území města, aktuálně je zvýšené nebezpečí úrazu. Vedení města doporučuje nezdržovat se pod stromy a se zvýšenou opatrností je nutné se pohybovat na Starém hřbitově.

Ordinace praktického lékaře

Praktický lékař MUDr. Roman Bílek oznamuje, že v pondělí  28. června bude ordinace uzavřena.

17. zasedání Zastupitelstva města

Město Lomnice nad Lužnicí zve občany na 17. zasedání Zastupitelstva města, které se uskuteční dne 28. června 2021 od 18:00 hod. v budově Lomničanu.  Osoby přítomné jednání musí užít stanovenou ochranu dýchacích cest.

Samosběr jahod

Soukromá farma v Mokré u Soběslavi Vás zve na samosběr jahod, který se koná vždy v pondělí a středu od 17 hodin,

dále pak v sobotu od 8 hodin.

Cena za jeden kilogram je 65 korun.

Vytvořeno: 23. 6. 2021
Poslední aktualizace: 21. 7. 2021 08:25