Ordinace zubní lékařky,
Prodej kuřic,
Svatý Martin,

Ordinace zubní lékařky

Zubní lékařka MUDr. Jaroslava Pumprová oznamuje, že v pondělí 29. října nebude ordinovat.

Autogramiáda

Městská knihovna si vás dovoluje pozvat ve čtvrtek 1. listopadu od 18:00 hod. na autogramiádu Vladimíra Jandy a jeho knihy Cesta vyvolených. Hudební doprovod Jiří Krška a Madlenka Kršková.

Ustavující zasedání Zastupitelstva města

Město Lomnice nad Lužnicí zve občany na ustavující zasedání Zastupitelstva města, které se uskuteční v pondělí 5. listopadu od 18:00 hod. v budově Lomničanu.

Čítárna na faře

Srdečně vás zveme na besedu s Dominikou Oulickou a Petrech Machtem o cestování po Kubě, která se koná ve čtvrtek 1. listopadu od 18 hodin v Čítárně na faře.

Prodej kuřic

Ve čtvrtek 1. listopadu od 15:30 hodin bude firma NOVÁK prodávat na Palackého náměstí kuřice staré dvacet týdnů. Cena je 170 Kč.

TJ Tatran oznamuje svým příznivcům fotbalový program na tento víkend:

V sobotu 3. listopadu zajíždí družstva staršího a mladšího dorostu  ke svým utkáním do Českého Krumlova. Sraz je v 8:00 hod.

V neděli 4. listopadu zajíždí družstvo MUŽI sehrát utkání do BřilicZačátek utkání je v 14:00 hod.

Svatý Martin

Srdečně vás zveme na tradiční slavnost svátku svatého Martina v neděli 11. listopadu od 17:30 na Václavském náměstí. Ani letos nebude chybět bílý kůň, lampionový průvod, požehnání, perníčky a punč.

Vytvořeno: 25. 10. 2018
Poslední aktualizace: 31. 10. 2018 15:22