Pekařství MPM s.r.o. – výkup borůvek,
E.ON- odstávky el. energie,
Autoškola Martínek,
Pekařství MPM s.r.o. – výkup borůvek

Pekárna Lomnice nad Lužnicí provádí výkup borůvek v ceně 100,- Kč / 1 kg, přímo v prodejně Pekařství MPM s.r.o., Lomnice nad Lužnicí.

Skautské středisko 13 klíčů

Skautské středisko 13 klíčů zve děti na příměstské tábory. Veškeré informace naleznete na fcb Středisko 13 klíčů Lomnice nad Lužnicí

Farma Liška - prodej masa a uzenin
Pojízdná prodejna masa a uzenin Farma Liška bude každé úterý od 9:20 hod. na Palackého náměstí nabízet svůj sortiment. První prodej proběhne již zítra – úterý 30. června

Ordinace praktického lékaře

Praktický lékař MUDr. Roman Bílek oznamuje, že v pátek 3. července 2020 nebude ordinovat. Ordinace bude zcela uzavřena.

E.ON- odstávka el. energie

Společností E.ON Distribuce byla oznámena odstávka el. energie v Lomnici nad Lužnicí,

dne 16. 7. 2020 v ul. Jindrlovská a B. Němcové, viz podrobné údaje na úřední desce.

Autoškola Martínek

Autoškola Martínek zahajuje kurz autoškoly pro všechny skupiny řidičských oprávnění.

Zahájení proběhne ve středu 1. července od 16:00 hod., v přízemí Městského úřadu v Lomnici nad Lužnicí.

Ordinace praktického lékaře

Praktický lékař MUDr. Roman Bílek oznamuje, že během července 2020 nebude ordinovat v těchto dnech:

Den

Ordinace uzavřena