Začalo to opět májkou

Deratizace kanalizační sítě,
Úsek Matriky,
AKTUÁLNÍ INFORMACE

Město Lomnice nad Lužnicí upozorňuje občany na průběžně doplňované informace na úřední desce a webu města.

Žádáme občany, aby věnovali pozornost aktuálním informacím, respektovali přijatá opatření a nařízení vlády.

V současné době není nikdo v katastru Lomnice nad Lužnicí pozitivně testován, jsou zde evidovány pouze osoby v ochranné karanténě.

Ordinace dětského lékaře

Dětská lékařka MUDr. Karla Filípková oznamuje, že až do odvolání bude ordinace v Lomnici nad Lužnicí uzavřena. Bližší informace na webových stránkách www.detskylekartrebon.cz.

Deratizace kanalizační sítě

Upozorňujeme všechny občany, že v úterý 31. března proběhne na území našeho města komplexní deratizace kanalizační sítě a vstupů do ní. Přestože bude zákrok prováděn s maximální opatrností tak, aby se k deratizačním nástrahám nedostali necílové organizmy, dbejte, prosím, zvýšené opatrnosti a buďte pozorní především při vycházkách s malými dětmi a při venčení domácích mazlíčků.

Úsek Matriky

Město Lomnice nad Lužnicí upozorňje občany, že při nutnosti osobně jednat na úseku matriky, je nejdříve potřeba toto telefonicky oznámit na tel. č. 384 792 239, nebo formou e-mail jsejdova@meu.lomnice-nl.cz.

Je nezbytné předem uvést důvod jednání a v neodkladných případech bude domluvena schůzka na úseku matriky.

Vytvořeno: 30. 3. 2020
Poslední aktualizace: 2. 4. 2020 15:39