Výkup padaných jablek,
Zájezd seniorů do Březnice,
18. zasedání Zastupitelstva města,
Výkup padaných jablek

Informujeme, že v  neděli 5. září bude zahájen výkup padaných jablek u Kličků.

Zájezd seniorů do Březnice

Město Lomnice nad Lužnicí připravuje na pátek 24. září zájezd seniorů do Březnice a pivovaru Plzeňský Prazdroj.

Zájemci se mohou přihlásit do 10. září v místním infocentru nebo knihovně. Můžete se informovat telefonicky na čísle 724 157 968, nebo mailem.

18. zasedání Zastupitelstva města

Město Lomnice nad Lužnicí zve občany na 18. zasedání Zastupitelstva města, které se uskuteční dne 6. září 2021 od 18:00 hod. v budově Lomničanu.  Osoby přítomné jednání musí užít stanovenou ochranu dýchacích cest.

V pátek 3. září sehrají přátelské utkání starých pánů Lomnice s Ševětínem, začátek v 18:00 hod.

V sobotu 4. září zveme všechny příznivce na 2. ročník turnaje přípravek Tatran Cup Ladislava Práška. Začátek v 9:00 hod.

Doprovodný program a občerstvení zajištěno.

V neděli 5. září sehrají muži mistrovské utkání na domácím hřišti se Suchdolem od 17:00 hod.

Vytvořeno: 27. 8. 2021
Poslední aktualizace: 1. 9. 2021 14:17