Město Lomnice nad Lužnicí
Lomnice nad Lužnicí

Ordinace praktického lékaře – očkování proti chřipce,
Veřejné projednání úprav nám. 5. května,
Městská knihovna,
Drátkování,
Turnaj PRŠÍ,
Čítárna v knihovně,
Heligonka v Lomničanu,
Koncert sboru KOS,
TJ TATRAN nábor malých fotbalistů,
Kompostárna - skládka větví,

Ordinace praktického lékaře – očkování proti chřipce

Praktický lékař MUDr. Roman Bílek oznamuje, že očkování proti chřipce bude zahájeno ve čtvrtek 3. října v čase 9 - 11:00 hod. Dále pak toto očkování bude prováděno vždy v úterý a čtvrtek 9 - 11:00 hod.

TJ Tatran oznamuje svým příznivcům fotbalový program na tento týden:

Ve středu 2. října sehraje utkání družstvo starší přípravky na domácím hřišti proti týmu Jindřichův Hradec „B“. Začátek utkání je od 16:30 hod.

Veřejné projednání úprav nám. 5. května, Lomnice nad Lužnicí

Město Lomnice nad Lužnicí zve občany k veřejnému projednání plánu stavebních úprav a úprav zeleně veřejné plochy nám. 5. května. Veřejné projednání s prezentací návrhu úprav se uskuteční dne 3. října 2019 od 16:00 hod. ve výstavní síni městského úřadu nám. 5. května čp. 130 (přízemí)

Městská knihovna

Městská knihovna nabízí v rámci týdne knihoven ve dnech 30. září až 4. října. Bezplatnou registraci nových čtenářů a odpuštění sankčních poplatků za pozdní vrácení knih. Nenechte si ujít ani akce, které jsme pro vás připravili.

Drátkování

Městská knihovna vás zve v pondělí 30. září od 17.00 hodin na zpívání s dětmi z Javoráčku a od 18.00 hodin pokračujeme drátkováním určeným všem kreativním ženám. Bližší informace získáte v knihovně.

Turnaj PRŠÍ

Ve středu 2. října pořádá městská knihovna turnaj PRŠÍ a PIŠKVORKY o stolní hru a lahev dobrého moku. Děti od 14.00, dospělí od 17.00 hodin.

Čítárna v knihovně

Od 30. září do 4. října můžete zajít do naší čítárny s kavárničkou v městské knihovně. Čekáme vás v pondělí a ve středu od 10.00 do 12.00 hodin. V úterý, čtvrtek a pátek od 15.00 do 17.00 hodin.

Helingonka v Lomničanu

Město Lomnice nad Lužnicí si vás dovoluje pozvat v neděli 6. října na odpoledne s heligonkou do budovy Lomničanu. Od 14.00 hodin se můžete těšit na Pavla Vokůrku a jeho hosty. Třeba Ondru Římka, Piňakoládu, Pavla Kodadu, Přemka Kopečného a další. Vstupné 50,-Kč.

Koncert sboru KOS

Dne 11. října od 18:00 hod. se uskuteční v kostele sv. Václava benefiční koncert kostelního sboru KOS. Výtěžek poputuje na provoz Hospicové péče sv. Kleofáše. Jste srdečně zváni.

TJ TATRAN nábor malých fotbalistů

TJ TATRAN Lomnice nad Lužnicí pořádá nábor malých fotbalistů, fotbalistek, pro ročníky 2011 a mladší. Každé úterý a pátek od 17:00 hod. na místním hřišti. Tatínci na pozici trenér vítání.

Kompostárna - skládka větví

Město Lomnice nad Lužnicí upozorňuje občany, že bylo vymezeno a označeno místo pro odkládání větví u kompostárny. Přístup k ukládání větví je možný nepřetržitě.

Datum vložení: 26. 9. 2019 14:36
Datum poslední aktualizace: 4. 10. 2019 10:00
Autor:

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Yamaband hrál, Yamasound vše zvučil!!!

Mobilní rozhlas

Munipolis