Přivítání všech sportovců olympionikem Martinem Doktorem

Čítárna na faře,
Český zahrádkářský svaz,

Ustavující zasedání Zastupitelstva města

Město Lomnice nad Lužnicí zve občany na ustavující zasedání Zastupitelstva města, které se uskuteční v pondělí 5. listopadu od 18:00 hod. v budově Lomničanu.

Špacírka

Informační středisko si vás dovoluje pozvat ve středu 7. listopadu na Špacírku. Sraz je v 14:00 hodin u knihovny.

Výročí BITVY U LOMNICE

Město Lomnice nad Lužnicí si dovoluje pozvat všechny příznivce naší historie na zahájení výstavy připravené ke 400tému výročí BITVY U LOMNICE. Můžete se seznámit s výstavou, shlédnout výzbroj a výstroj vojáka z období 30leté války a poslechnout odborný výklad p. Vichrové. Těšíme se na vás ve čtvrtek 8. listopadu v 18:00 hodin na Farské louce.

Autogramiáda

V pátek 9. listopadu od 18:00 hodin vás zveme do městské knihovny na autogramiádu knihy FÍNA paní Daniely Šafránkové.

Svatý Martin

Srdečně vás zveme na tradiční slavnost svátku svatého Martina v neděli 11. listopadu od 17:30 na Václavském náměstí. Ani letos nebude chybět bílý kůň, lampionový průvod, požehnání, perníčky a punč.

Čítárna na faře

Informujeme občany, že od listopadu bude Čítárna na faře otevřena jen v úterý od 14:00 do 16:00 hodin

Český zahrádkářský svaz

Český zahrádkářský svaz upozorňuje členy, že v neděli 11. listopadu od 9:30 hod. se koná členská schůze restauraci Na Hradě.

Dále svaz upozorňuje občany, že moštárna bude v provozu v sobotu 10. listopadu od 8,00 do 12,00 hod.

Vytvořeno: 31. 10. 2018
Poslední aktualizace: 7. 11. 2018 15:11