Velikonoce 2020,
Ordinace dětského lékaře,
Úsek Matriky,
Velikonoce 2020

Město Lomnice nad Lužnicí upozorňuje své obyvatele, že vzhledem k blížícím se Velikonočním svátkům, spojených s hromadnými návštěvami, se pravděpodobnost přenosu koronaviru může rapidně zvýšit.  Doporučení omezení styku s dalšími osobami nadále trvá, v rámci možností je třeba se zdržet návštěv svých příbuzných a to především rodičů a prarodičů.

ZÁPIS DO 1. TŘÍDY ZŠ

Základní škola Lomnice nad Lužnicí informuje rodiče dětí, že zápis k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021, bude probíhat od 6. do 17. dubna 2020 a proběhne pouze formální část zápisu - bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Další informace jsou na webu Města a ZŠ  vč. možnosti stažení dokumentu Žádost o přijetí.

Sběrný dvůr - omezení

Město Lomnice nad Lužnicí upozorňuje občany, že v pátek 10. dubna 2020 bude provoz Sběrného dvora uzavřen. Svoz komunálního odpadu  proběhne v normálním režimu.

V sobotu 11. 4. bude Sběrný dvůr pro veřejnost otevřen.

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Město Lomnice nad Lužnicí upozorňuje občany na průběžně doplňované informace na úřední desce a webu města.

Žádáme občany, aby věnovali pozornost aktuálním informacím, respektovali přijatá opatření a nařízení vlády.

V současné době není nikdo v katastru Lomnice nad Lužnicí pozitivně testován, jsou zde evidovány pouze osoby v ochranné karanténě.

Ordinace dětského lékaře

Dětská lékařka MUDr. Karla Filípková oznamuje, že až do odvolání bude ordinace v Lomnici nad Lužnicí uzavřena. Bližší informace na webových stránkách www.detskylekartrebon.cz.

Úsek Matriky

Město Lomnice nad Lužnicí upozorňje občany, že při nutnosti osobně jednat na úseku matriky, je nejdříve potřeba toto telefonicky oznámit na tel. č. 384 792 239, nebo formou e-mail jsejdova@meu.lomnice-nl.cz.

Je nezbytné předem uvést důvod jednání a v neodkladných případech bude domluvena schůzka na úseku matriky.

Vytvořeno: 2. 4. 2020
Poslední aktualizace: 29. 4. 2020 15:08