Divadelní společnost z Volyně PIKI sehrála úžasnou komedii a těšíme se na další kousek z jejich dílny

hlášení od 7. 10.

TJ TATRAN nábor malých fotbalistů,
Koncert sboru KOS,
Český zahrádkářský svaz,
Autoškola Martínek,
Kompostárna - skládka větví,

TJ Tatran oznamuje svým příznivcům fotbalový program na tento víkend:

V sobotu 12. října sehraje utkání družstvo MUŽI na domácím hřišti proti týmu Slavonice. Začátek utkání je od 15:30 hodin.

TJ TATRAN nábor malých fotbalistů

TJ TATRAN Lomnice nad Lužnicí pořádá nábor malých fotbalistů, fotbalistek, pro ročníky 2011 a mladší. Každé úterý a pátek od 17:00 hod. na místním hřišti. Tatínci na pozici trenér vítání.

Koncert sboru KOS

Dne 11. října od 18:00 hod. se uskuteční v kostele sv. Václava benefiční koncert kostelního sboru KOS. Výtěžek poputuje na provoz Hospicové péče sv. Kleofáše. Jste srdečně zváni.

Český zahrádkářský svaz

Český zahrádkářský svaz oznamuje, že v neděli 13. října se koná členská schůze v restauraci Na Hradě. Svaz upozorňuje na změnu času setkání, členské schůze se budou konat od 13:00 hod.

Autoškola Martínek

Autoškola Martínek zahajuje kurz autoškoly pro všechny skupiny řidičských oprávnění.

Zahájení proběhne ve středu 16. října 2019 od 16:00 hod., v přízemí Městského úřadu v Lomnici nad Lužnicí.

Kompostárna - skládka větví

Město Lomnice nad Lužnicí upozorňuje občany, že bylo vymezeno a označeno místo pro odkládání větví u kompostárny. Přístup k ukládání větví je možný nepřetržitě.

Vytvořeno: 4. 10. 2019
Poslední aktualizace: 13. 2. 2020 09:45