CELKEM: 620640

Český zahrádkářský svaz,
Velikonoční koncert,
Zápis dětí do školy

ZŠ Lomnice nad Lužnicí oznamuje, že zápis dětí do prvních tříd pro školní rok 2019/2020 se uskuteční v pondělí 8. dubna od 14:00 do 17:00 hodin

Prodej uzenin Farma Liška

Od začátku dubna, vždy ve 13:00 hodin v úterý bude Farma Liška prodávat na Palackého náměstí vlastní výrobky - maso, uzeniny. Informace na https://www.farmaliska.cz.

Velikonoční dílna

Městská knihovna zve všechny ženy a děvčata na velikonoční dílnu. Přineste si vyfouknutá vajíčka a přijďte v úterý 9. dubna v 17.00 hodin do knihovny.

Prodej kuřic

Ve středu 10. dubna od 15:30 hodin bude firma NOVÁK prodávat na Palackého náměstí kuřice staré devatenáct týdnů. Cena je 175 Kč.

Junák – dobrodružný závod

Skautské středisko zve všechny správné holky a kluky na tradiční dobrodružný závod 13 klíčů, který se bude  konat v sobotu 13. dubna od 9.00 hod. Sraz bude na dětském hřišti u Farské louky.

Český zahrádkářský svaz

Český zahrádkářský svaz oznamuje, že v neděli 14. dubna od 9:30 hod. se koná členská schůze v restauraci Na Hradě. Součástí jednání bude odobrná přednáška.

Velikonoční koncert

Město Lomnice nad Lužnicí si vás dovoluje pozvat na velikonoční koncert, který se koná v neděli 14. dubna od 18:00 hod. v  kostele sv. Václava, kde zahraje smyčcové trio HUSAK QUARTET. VSTUPNÉ 50,-

Vytvořeno: 4. 4. 2019
Poslední aktualizace: 11. 4. 2019 09:55