Kreativní ženy,
Omezení provozu matriky a podatelny,
Beseda na faře,
Česko zpívá koledy,
Setkání seniorů,

Kreativní ženy

V pondělí 9. prosince se na vás opět těší naše kreativní ženy. Sejdeme se v 18:00 hod. ve studovně na Staré radnici. Přineste si pravítko, tužku, nůžky, silnější vánoční papír (pokud doma najdete).

Omezení provozu matriky a podatelny

Městský úřad Lomnice nad Lužnicí oznamuje, že v úterý 10. prosince 2019 od12:00 hod. bude matrika a podatelna uzavřena.

Beseda na faře

Beseda s panem kanovníkem Stolaříkem se koná dne 11. prosince od 17:00 hod. na faře.

Česko zpívá koledy

Přijďte ve středu 11. prosince se svými dětmi v 16:00 hod. na kluziště před Starou radnici, kde budou probíhat jízdy zručnosti. Od 17.00 hodin se můžete v naší městské knihovně setkat s autorkou knihy Zlatá stoka a od 18:00 hod. se připojíme k akci Česko zpívá koledy a zazpíváme si společně u vánočního stromu.

Setkání seniorů

Město Lomnice nad Lužnicí zve všechny seniory ve čtvrtek 12. prosince do Lomničanu, kde se od 15:30 hod. uskuteční další tradiční setkání s vystoupením dětí z naší mateřské a základní školy. V 18:00 hod. začne pořad známého televizního herce Vladimíra Kratiny. Pro veřejnost vstupné 50,-Kč, lomničtí senioři zdarma.

Vytvořeno: 5. 12. 2019
Poslední aktualizace: 10. 12. 2019 10:55