UPOZORNĚNÍ,
INFORMACE PRO ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE DĚTÍ V MATEŘSKÉ ŠKOLE, Mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví,
INFORMACE PRO ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE ŽÁKŮ,
Ordinace praktického lékaře,
Odečty vodoměrů,
UPOZORNĚNÍ

Město Lomnice nad Lužnicí upozorňuje na vyhlášení nouzového stavu v ČR.

S platností od 13. března do odvolání mají městská knihovna a infocentrum pro veřejnost zavřeno.

O změnách budeme informovat.

INFORMACE PRO ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE DĚTÍ V MATEŘSKÉ ŠKOLE

Zřizovatel ZŠ a MŠ Lomnice nad Lužnicí rozhodl o uzavření mateřské školy od pátku 13. března 2020 z důvodu šíření koronaviru, až do odvolání.

Toto racionální rozhodnutí bylo přijato na základě doporučení Ministerstva školství ČR a v souladu s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR.

Mimořádná opatření MZ ČR
Město Lomnice nad Lužnicí upozorňuje všechny obyvatele města na Mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví, která jsou zveřejněna na úřední desce a webu města. MZ ČR mimořádná opatření vydává formou nařízení.
INFORMACE PRO ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE ŽÁKŮ

Vláda ČR rozhodla o mimořádném opatření, a to uzavření základních škol od středy 11. 3. 2020 z důvodu šíření koronaviru až do odvolání. Týká se i provozu školní družiny a školní jídelny. Podle ministra zdravotnictví si zákonný zástupce, který nemá možnost hlídání, může zažádat o ošetřovné. To pro zdravé dítě do 10 let vydává na vyžádání škola. Sledujte další informace na webových stránkách základní školy a ve sdělovacích prostředcích.

Ordinace praktického lékaře

Praktický lékař MUDr. Roman Bílek oznamuje, že v pátek 13. března nebude ordinovat. Ordinace bude zcela uzavřena.

Odečty vodoměrů

Společnost Čevak upozorňuje, že odečty vodoměrů budou provedeny během měsíce března.

Vytvořeno: 10. 3. 2020
Poslední aktualizace: 12. 3. 2020 15:02