Sběrný dvůr - omezení,
Naši furianti,
Autoškola Martínek,

Sběrný dvůr - omezení

Město Lomnice nad Lužnicí upozorňuje občany, že ve dnech 13. - 14. září 2019 bude omezen vjezd pro vozidla do Sběrného dvora z důvodu rekonstrukce ulice Nádražní. Přístup bude pouze pro pěší, a to z ulice Jindrlovská (viz harmonogram prací v ul. Nádražní)

Rekonstrukce komunikace ul. Nádražní

v rámci probíhající rekonstrukce komunikace ul. Nádražní byl oznámen harmonogram prací COLAS CZ. Práce budou postupně probíhat v termínu 11. - 28. září 2019, v místě oznámeno letáky.

Nabídka pracovní pozice asistentka

Firma F&L Plazma, s. r. o. vyrábějící hliníkové brány v Lomnici nad Lužnicí hledá zaměstnankyni na pozici asistentka s volnou pracovní dobou. Bližší informace na telefonu 720 394 656.

Naši furianti

Město Lomnice nad Lužnicí si vás dovoluje pozvat v pátek 13. září od 20:00 hod. na Farskou louku na představení Naši furianti v podání divadelního spolku Tyl z Kardašovy Řečice. Vstupné 70,-Kč.

TJ Tatran oznamuje svým příznivcům fotbalový program na tento víkend:

V sobotu 14. září sehraje utkání družstvo MUŽI na domácím hřišti proti týmu Neplachov. Začátek utkání od 16:30 hodin.

Autoškola Martínek

Autoškola Martínek zahajuje kurz autoškoly pro všechny skupiny řidičských oprávnění.

Zahájení proběhne ve středu 18. září 2019 od 16:00 hod., v přízemí Městského úřadu v Lomnici nad Lužnicí.

Vytvořeno: 9. 9. 2019
Poslední aktualizace: 28. 11. 2019 12:09