Dnes je pondělí, 18. 6. 2018, 9:42:42

Počasí dnes:

18. 6. 2018

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 23 až 27°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Hlášení v týdnu od 12.3.2018

Čte celá rodina,
Letní příměstský tábor,
Autoškola Martínek,
Vyrábění jarních dekorací v knihovně,
Pomlázkování,

Čte celá rodina

ZŠ a MŠ v Lomnici nad Lužnicí pořádá od pondělí 19. do pátku 23. března 10. ročník akce Čte celá rodina. Svou knížku si mohou přinést nejen rodiče, ale i široká veřejnost, která se s dětmi chce podělit o své čtenářské zážitky. Těšíme se na Vás.

Letní příměstský tábor

Skautské středisko 13 klíčů i letos pořádá letní příměstský tábor pro děti z Lomnice i okolí. Zbývá posledních pár míst, další informace najdete na webových stránkách www.13klicu.cz

Autoškola Martínek

Autoškola Martínek zahajuje kurz autoškoly dne 21. března od 16:00 hodin ve vestibulu Městského úřadu.

Vyrábění jarních dekorací v knihovně

V pondělí 12. března od 17:00 hodin si můžete v knihovně vyrobit velikonoční a jarní dekorace. Přineste si březové proutí, zahradnické nůžky a tavnou pistoli.

Pomlázkování

V neděli 18. března si vás dovolujeme pozvat na další ročník Pomlázkování. Vše vypukne v 11:00 hodin na náměstí 5. května a Staré radnici. Je připraven řemeslný jarmark s nabídkou dřevěných hraček, ručních prací všeho druhu, ochutnávky různých dobrot. Na Staré radnici a v jejím atriu se budou foukat skleněné figurky, plést pomlázky, drátkovat a ochutnávat velikonoční pečivo při dobré kávě.

V 16:00 hodin společně vyneseme smrtku se souborem Javoráček.

Vytvořeno: 12. 3. 2018
Poslední aktualizace: 16. 3. 2018 09:59