Dnes je pondělí, 18. 6. 2018, 9:34:22

Počasí dnes:

18. 6. 2018

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 23 až 27°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Hlášení v týdnu od 4. 6.

Poplatky za rok 2018,
Prodej kuřic,
Nabídka zaměstnání,
Ordinace praktického lékaře,
Ordinace dětské lékařky,
Lidé krojovaní a maskovaní,
Farská louka - festival,
Přerušení dodávky el. energie ul. Nádražní,
Úklid kostela,
Poplatky za rok 2018

Město Lomnice nad Lužnicí informuje občany, že dne 31. května 2018 uplynula splatnost poplatků za odpady a ze psů. Žádáme proto občany, kteří poplatky dosud neuhradili, aby tak učinili neprodleně. Poplatky lze hradit bankovním převodem na č. ú. 272534460/0300.

Prodej kuřic

Ve čtvrtek 7. června od 15:30 hodin bude firma NOVÁK prodávat na Palackého náměstí kuřice staré dvacet týdnů. Cena je 175 Kč.

Termín dalšího prodeje bude 11. července.

Nabídka zaměstnání

Správa a údržba města Lomnice nad Lužnicí přijme sezonní pracovníky do úseku sběrového dvora a údržby veřejné zeleně. Nástup možný ihned. Po dohodě na tel. č. 797 979 379, p. Ohrádka.

Ordinace praktického lékaře

MUDr. Roman Bílek oznamuje, že v pátek 8. června a ve středu 13. června neordinuje.

Ordinace dětské lékařky

Dětská lékařka MUDr. Karla Filípková oznamuje, že ve čtvrtek 7. června dopoledne  neordinuje v Lomnici nad Lužnicí. Sestra bude dopoledne v ordinaci přítomna.  Ordinace v odpoledních hodinách v Třeboni je beze změn.

Lidé krojovaní a maskovaní

Město Lomnice nad Lužnicí si Vás dovoluje pozvat v pátek 8. června do kostela sv. Václava, kde od 17,00 hod. proběhne vernisáž výstavy fotografií na téma Lidé krojovaní a maskovaní.

Farská louka - festival

V sobotu 9. června od 13,00 hod. hraje na Farské louce Třeboňská dvanáctka. Od 14,00 do 19,00 se koná festival folklorních souborů z Čech, Moravy a Rakouska. Představí se soubor Úsvit, Pětilístek, Čtyřlístek, Cimbálová muzika Veltlínek, Old Stars Břeclav, naši Javor a Javoráček. Hostem festivalu bude kapela Lakomá Barka

Přerušení dodávky el. energie ul. Nádražní

Město Lomnice nad Lužnicí informuje občany, že dne 15. 6. 2018 od 7:30 do 16:00 hod. v ulici Nádražní dojde k přerušení dodávky el. energie

Úklid kostela

V sobotu 9. června od 8,00 hod. proběhne plánovaný úklid kostela před poutí. Chcete-li se přidat, přijďte. Za pomoc předem děkujeme.

TJ Tatran oznamuje svým příznivcům fotbalový program na tento týden.

Ve úterý 5. června zajíždí družstvo starší přípravky k utkání do Dačic. Odjezd v 15,45 hod.

Ve středu 6. června zajíždí družstvo dorostu na finálové utkání do Blatné. Odjezd v 15,30 hod.

V pátek 8. června sehraje družstvo starší přípravky na našem hřišti utkání s družstvem TJ Jiskra Třeboň „B“. Začátek je v 17:30 hod.

V sobotu 9. června zajíždí mladší přípravka ke svým utkáním do Kardašovy Řečice. Odjezd je v 7:30 hod.

V sobotu 9. června sehrají družstva staršího a mladšího dorostu utkání s Loko České Budějovice. Začátek prvního zápasu je v 10:00 hod.

V sobotu 9. června sehraje družstvo MUŽI „B“ utkání s družstvem Deštná. Začátek zápasu je v 17:00 hod.

V neděli 10. zajíždí družstva mladších a starších žáků do Suchdola nad Lužnicí. Odjezd je v 8:30 hod.

V neděli 10. června zajíždí družstvo MUŽI „A“ do Malšic. Odjezd je v 13:30 hod.

Vytvořeno: 4. 6. 2018
Poslední aktualizace: 7. 6. 2018 10:48