Lomnice nad Lužnicí - Zjednodušená verze stránek
Nastavení velikosti písma

Aktuality - Nabídka práce: PRACOVNÍK ÚDRŽBY MĚSTA

Město Lomnice nad Lužnicí přijme na hlavní pracovní poměr
PRACOVNÍKA ÚDRŽBY MAJETKU MĚSTA
nástup možný ihned nebo kdykoli po domluvě

Město Lomnice nad Lužnicí přijme na hlavní pracovní poměr

nástup možný ihned nebo kdykoli po domluvě

Požadujeme:

  • spolehlivost
  • samostatnost
  • ŘP B, BE, T
  • ŘP C, CE a profesní průkaz výhodou

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr s úvazkem 40 hodin/týdně
  • při splnění všech požadavků plat až 28 800,- Kč/měsíčně
  • náplň práce: odpadové hospodářství, údržba chodníků, komunikací, veřejných prostranství, veřejné zeleně, opravy bytového fondu a nemovitostí ve vlastnictví města, údržba městských hřbitovů, údržba dětských hřišť, sportovišť, aj.

Více informací na telefonním čísle +420 606 735 888.

Přihlášky s Vaším profesním životopisem v obálce označené „VŘ SÚMM“ předejte na podatelnu Městského úřadu Lomnice nad Lužnicí, nám. 5. května 130, 378 16 Lomnice nad Lužnicí nebo do datové schránky attbcy5.

Přílohy

nabidka_HPP_SUMM

nabidka_HPP_SUMM.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 132,48 kB
Datum vložení: 21. 6. 2023 10:00
Datum poslední aktualizace: 21. 6. 2023 10:03
Autor: Petra Brychtová